مبارکه مبارکه سالگرد قاطی مرغها شدنم

سلام می دانم این روزها روز عزاداری است و همه ماها در غم از دست دادن مادرمان هستیم اما دیروز اولین سالگرد عقدم بود ازدواج نه ها، غرض اینکه خواستم به خودم تبریکی بگم. دیروز روز باحالی بود، اولین سالگرد عقدم با گلم بود البته خدا وکیلی هدیه خیلی باحال برام خرید یه قاب عکس که یه طرفش عکس آقا بود و طرف دیگش عکس استادم.

ما هم براش عروسک خریدیم(پلنگ صورتی از نوع قرمزش) شوخی بود . اما دیروز نمی دانید چقدر ما را پیاده این ور و آن ور  برد اینقدر که موقع برگشتن به خونه دیگه نا نداشتم، جاتون خالی نماز را در پارک روی چمن بدون امکانات با یکی از طلبه ها خواندیم آنهم به جماعت، مردم متعجب بودند که چه شده، دوتا آدم ریشو در این پارک هم هستند. ببینید واقعاً چقدر جامعه تغییر کرده است!!!! طوری شده که نماز تعجب آور است اما اگه گیر به بی حجابی بدی می گن اینکه اشکالی نداره چکار مردم داری، از بحث خارج نشم.

این روز را هم خودم هم به عیال گلم تبریک می گم (به این می گن روحیه دادن به خود) و نکته مهم اینکه من ذلیل نیسم فقط زیادی با هم تفاهم داریم.چشمک

راستی روز عقد ما همراه بود با عروسی دوستم و اینکه دیشب به ایشان تلیفوندیم که آقا مبارکه سالگرد عروسیت و ایشان فرمایشوندند: که آقا این مصیبت عظما را به خودم و شما تسلیت عرض می کنم.

برای سلامتی رهبر معظم انقلاب صلوات.

/ 5 نظر / 23 بازدید
دیانا

[گل] تبریک میگم و البته ایام فاطمیه رو هم تسلیت میگم با نظرتون راجع به بد حجابی موافقم فکرمیکنم تا چند سال دیگه چادر هم منسوخ شه و مثل لباس طلبه ها انگشت شمار دیده بشه[ابرو] متاسفم[اضطراب]

مهدی

سلام عزیز دل برادر عرفان در اندیشه سعدی عشقباز بروزم[گل]

اکبر مراغه ایی

سلام دوست عزیز برای ایام فاطمیه کلیپ های جالبی دارم یه سری با ما بزن

عمار هرمزگان

سلام! من هم به شما تبریک می گم سالگرد عقدتون رو. شما اهل و ساکن کجا هستید؟