دل درد های طلبه متحیر 3

 

اللهم العن کل فاسد و فاسق و العن کل مسئول بی خیال فی الامور  الفرهنگیه:

سلام: این روزها در شهر ما دخترای بی حجاب و پسرای ژیگول و مغازهای آنچنانی وصحنه های فجیع داد و بیداد می کنند اما امان از خواب غفلت مئولان بی همت استان و شهرمان، حقیقتاً کسی کاری به کار فرهنگ و اعتقادات مرم ندارد اگر کسی هم هست معمولاً در استان ما قدرت ندارد  اما نهادها را می شماریم تعداد کثیر و کیفیت کم:1- امر به معروف و نهی از منکر استان(سپاه بسیج و ادارات و نیروی انتظامی و....)2- سازمان تبلیغات(کار اینها  که شده است برگزاری مراسم و مراسم و مراسم بی خاصیت)3- وزرات فرهگ و ارشاد اسلامی(به تعبیری فرهنگ و افساد آمریکایی  کارش این هم شده برگزاری کنسرت رضا صادقی و شب شعر و مناظره ادبی و ......).

واقعاً دوره آخرالزمان ست و بی غیرتی مردم، زن و مرد با هم هیچ فرقی ندارند البته دوره عجیبی است یه عده می خورند تا بترکند و یه عده در نان شب مانده اند.

برویم در شهر خودمان، این جا منطقه محروم کشوری ات با سرمایه های بی بدیل!!!! در استان معمولاً بودجه های دولتی برگشت دارد برای خود شیرینی در نزد روسا.

برویم به ادارات فرهنگی: همیشه جواب ما درباره وضعیت حجاب و مواد مخدر و فیلم های مبتذل....... این بوده که ما چکار کنیم بالادستی ها نمی گذارن کاری کنیم.

  

 سلامتی مقام معظم رهبری صلوات

/ 2 نظر / 12 بازدید
نون.د

آقای طلبه ی طالبان تمام بد بختی ها دین زدگی ها و بیماری های جامعه ی ما از برکات وجود امثال شماست... اینقدر غرق جزئیات و فرعیات و اون هم با دیدی کاملا متعصبانه و کورکورانه و بدون فکر شدید که اون اصله کاریو یادتون رفته...

چکاو بلند پرواز

اگر لینک نمودی خبرم کن. با عجله امدی و رفتی چه فایده خوب بود به صفحه اولم یه نگا می انداختی نه به صفحه اول اولم! موفق باشی[گل]