بیانیه چیز چیزوی

ملت ایران!چه سلامی! چه علیکی!
چرا ساکت نشسته اید؟مگر شاهد نبودید که حتی خود احمدی نژاد هم به من رأی داد،ولی بعد از روز انتخابات خودش را برنده اعلام کرد.
مگر نمی دانید من ترک هستم. همسرم لراست.دخترم را به یک کرُد شوهر داده ام.و پسرم با یک دختر عرب ازدواج کرده است.همسر پسرخاله ام اهل شمال است و شوهر دختر عمه ام بچۀ جنوب. خودم دوران مقدس سربازی را در اصفهان بوده ام و قبر پدرم در شیراز است.مردم مشهد مرا « داداش» صدا می کنند و وصیت کرده ام بعد از مرگم مرا در یزد به خاک بسپارند. برادر زاده ام دانشجوی کرمان است و خواهر زاده ام ساکن بوشهر.
این همه دلیل نشان می دهد که همۀ مردم ایران به من رأی داده اند.
از ایرانی های خارج نشین نگویید که بابت هر کدام دلایل قاطعی دارم.
درامریکا شوهر خاله ام یک مزرعۀ بزرگ دارد. و در اروپا برادر همسرم کاشی کار ماهری است. باجناق سابقم بعد از طلاق همسر پنجمش ساکن قارۀ افریقا است. و مردم استرالیا تخته های موج سواری را از مغازۀ پسر عمویم می خرند.
پس با این همه دلایل مهم چگونه ممکن است که من رأی نیاورم؟
از شما تقاضا دارم به خیابان ها بریزید و به نشانۀ اعتراض قلیان ها را به آتش بکشید.چرا که دولت احمدی نژاد با واردات گستردۀ شلنگ قلیان از چین ، صنعت شلنگ قلیان سازی کشور را نابود کرده است.

اگر همچنان به سکوت خود ادامه بدهید به سیم آخر می زنم و جلوی نهاد ریاست جمهوری خود را حلقه آویز می کنم. پس اگر می خواهید رئیس جمهور اصلی خود را از دست ندهید به پا خیزید!

موسوی!
خرداد ۱۴۲۰ هجری شمسی
منبع: http://www.zadboom.persianblog.ir

/ 6 نظر / 9 بازدید
مجاهد

زنده باد 25 خرداد 25 خرداد باز میلیونی میاییم ما بیشماریم..... البته 25 خرداد مثل بعضیا واسه کیک و ساندیس نماییم [قهقهه][قهقهه][قهقهه]

...

می خواستم یه چیخنده دار براتون بنویسم ولی ایام فاطمیه دلم نیومدلبتون رو خندون کنم یاحق[گل]

مهدی

سلام شما اگه بزنی توی گوش بنده هم من ناراحت نمیشم. کاش در کشور ما رسانه آزاد وجود داشت تا همه نظر خودشون رو آزادانه بیان میکردند میدونم که آیندگان بخاطر این فقدان بر ما خرده خواهند گرفت. ممنون از اومدنت دوست من[گل]

فرزند سبز ایران سبز

یه بار خمینی رفت پیش مدرس.مدرس داشت به رضاخان فحش میداد.خمینی بش گفت اینجوری نمیشه.اینجوری دیگران فکر میکنند شما کاری از دستت برنمیاد و فقط بلدی رقیب رو به ناسزا ببندی. والان این ماجرای شماست که حرف منطقی نداری و ما رو به فحش بستی.بماند...ما تا تهش وایسادیم.چون حق با ماست.مطالب وبلاگ من متغیره و با شرایط پیش میره.دلم براتون میسوزه.1 مشت بزدلین که هیچی ازتون برنمیاد.غرب غرب ک میکنین همون غرب اوله تو تکنولوژی.شماهام دنبال بمب باشید و خونریزی.از خون سیر نمیشین.سبز فقط جلبک نیست.سبز رنگ همه درختاییه که تو این بهار نمیتونی از چشمات پنهانشون کنی.ما پیروزیم.یه روز خوب میاد.

برادری

هنگامی که خواستند علی علیه السلام را به مسجد ببرند با مقاومت فاطمه علیهاالسلام روبه رو شدند و فاطمه علیهاالسلام برای جلوگیری از بردن همسر گرامی اش صدمه های روحی و جسمی فراوانی دید که بیان همه آنها از توان زبان و قلم خارج است؛ فقط به گوشه ای از آن در یک نقل تاریخی اشاره می کنیم؛ سلام با مطلبی جدید تحت عنوان هجوم به خانه وحی (2) به روزم و منتظر حضور عاشقان زهرای مرضیه(س) یا زهرا