پروژه ای برای خروج کروبی از کشور

به نقل از ضد سبزhttp://hana2089.mihanblog.com/
این پروژه پروژه برای حذف کروبی از معادلات سیاسی و فرصت دادن به موسوی به عنوان رهبر اپوزیسیون طراحی شده است.
ماجرای اختلاف دو تن از سران فتنه برای رهبری جریان فتنه به حدی بالا گرفته که دو طرف از انواع روشها برای حذف رقیب استفاده می کنند.
به گزارش جوان آنلاین اخیرا دعوت نامه ای از خارج از کشور برای یکی از سران فتنه ارسال شده است و از وی دعوت بعمل آمده تا وی در همایشی در رابطه با ایران شرکت نماید .
بنابر این گزارش این دعوت نامه هم اکنون دراختیار نفر اول از سران فتنه است و بدنبال سناریویی برای طرح آن با نفر پنجم انتخابات 88هستند تا از واکنش های احتمالی وی و تبعات احتمالی جلوگیری نمایند .
این دعوت نامه بر اهمیت بین المللی این همایش در پیش برد اهداف جنبش سبز و حضور این شخص تاکید نموده است و در قسمتی از این دعوت آمده است "بی شک در تاریخ نوین ایران نقش رادمردانی چون شما زینت بخش پیکار های رهایی بخش و الگویی برای آزاد اندیشان خواهد بود"
   
گفته می شود سناریوی در نظر گرفته شده برای خروج رقیب آرای باطله از کشور با توجه به وضعیت جسمی نا مناسب وی و بیماریهای مختلفش، ادامه معالجات در مراکز پزشکی مجهز تر و بعضی امور شخصی می باشد .
شنیده شده شده که این پروژه پروژه برای حذف کروبی از معادلات سیاسی داخلی و فرصت دادن به موسوی به عنوان رهبر اپوزیسیون طراحی شده است و در صورتیکه این روحانی تندرو را بتوانند از ایران خارج نمایند، با خراب کردن پل های پشت سر و وارد کردن وی در مقولاتی که جمهوری اسلامی آنرا نخواهد پذیرفت ، عملا برگشت وی به کشور را منتفی نموده و از پتانسیل کروبی در بیهوده گویی و اظهارات بدون پشتوانه و سند در جهت تخریب بیشتر نظام بهره برداری خواهند نمود و عملا بزرگترین مانع بر سر راه موسوی نیز کنار خواهد رفت .
این در حالی است که اپوزیسیون از سادگی و بی پروایی مهدی کروبی در زمینه های مختلف تا کنون نهایت بهره برداری راکرده است
/ 0 نظر / 30 بازدید